Srdečne Vás vítame na stránke spoločnosti VIP čistiaci servis. Radi by sme Vám bližšie predstavili našu spoločnosť. Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie komplexných služieb v oblasti čistenia, upratovania, tepovania a špeciálnych služieb.

NÁŠ CIEĽ

Našim prvoradým cieľom je uspokojiť požiadavky zákazníkov a poskytnúť im profesionálne služby v oblasti tepovania osobných a nákladných vozidiel, autobusov, karavanov, vlakov cez upratovanie bytov a firiem až po čistenie lodí a lietadiel s garanciou najnižšej ceny, ktorú poskytujeme v danej oblasti ako jediný v regióne.

Ako moderná spoločnosť samozrejme nezabúdame ani na ochranu životného prostredia. Pracujeme výhradne s najmodernejšími profesionálnymi strojmi a čistiacimi prostriedkami, ktoré sú certifikované, ekologicky a zdraviu neškodné. Pri našej práci vznikajú odpady len v minimálnom množstve, ktoré likvidujeme ako separovaný odpad.

VYČISTÍME VŠETKO

Disponujeme vybavením určeným pre použitie v potravinárskom, chemickom, farmaceutickom a elektro priemysle.

Sme vybavení aj na poskytovanie špeciálnych služieb ako je vysávanie (odstraňovanie) horľavých látok a výbušných prachov z tried explozívnych prachov zóny 22 ako aj zdraviu škodlivých prachov prachovej triedy M. Naše vybavenie zodpovedá najnovším európskym smerniciam o prístrojoch pre nasadenie v oblastiach ohrozených explóziou ATEX.

Ak Vás zaujali informácie o našej spoločnosti budeme radi, keď nás budete kontaktovať a využijete niektorú s ponúkaných služieb.